Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.

- INSTRUKCJA -

STAŁE ELEMENTY STRONY:

Informacja o jednostce administracyjnej – obok logo Biuletynu widnieje nazwa i adres Jednostki, która prezentuje Biuletyn. Menu podmiotowe – menu, w którym znajdą Państwo informacje o kierowniku jednostki, danych adresowych i strukturze organizacyjnej.
Po kliknięciu na jeden z elementów menu, po środku strony pojawią się informacje zawarte w nim.
Menu tematyczne - pozostałe informacje zawarte w biuletynie.
Szukaj – element strony służący do wyszukiwania za pomocą słów kluczowych. Wpisz w okienku szukany tekst, a następnie kliknij w pole obok z lupką.

 

ELEMENTY ZMIENNE:

Linki - dalsze przemieszczanie się w ramach struktury jednostki (między stronami Biuletynu) umożliwiają linki. Link, jest to aktywny tekst, najczęściej podkreślony (granatowy). Po kliknięciu na link otwiera się strona, z którą jest on powiązany.
Pobieranie plików – w Biuletynie znajdują się również treści zapisane w plikach. W ten sposób zapisane są zazwyczaj dokumenty o dużej objętości (uchwała), oraz treści o specyficznym przeznaczeniu (np. wnioski do pobrania, druki, oświadczenia majątkowe). Po kliknięciu na link prowadzący do pliku zazwyczaj (zależy od przeglądarki internetowej) otwiera się okno, w którym możemy wybrać, co chcemy zrobić z plikiem – pobrać, czy otworzyć.